
Дитячий ігровий сухий басейн восьмикутник 150х150х40см ПВХ для дому, дитячих кімнат та садочків. Сухий басейн
7 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-12127
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
|
Розмір, см |
150х150х40 см, товщина борту 10 см |
|
Вага, кг |
9 |
|
Необхідна кількість кульок, шт |
600 (не входять в комплект) |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, поролон первинний, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
Переваги:
- Великий вибір кольорів.
- Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - поролон первинний.
- Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
- Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | восьмикутні |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 3.744 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Об`єм | 0.144 м³ |
| Ширина | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 610 ₴

