
Детский игровой сухой бассейн квадрат 250х250х40см ПВХ для дома, детских комнат и садов. Сухой бассейн
18 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-12118
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Розмір, см
250х250х40 см, товщина борту 15 см
Розмір упаковки, см
235х40х60 см
Вага, кг
24
Необхідна кількість кульок, шт
2200 (не входять в комплект)
Матеріали
ПВХ тканина, поролон первинний, липучки, флізелін
Гарантія
1 рік
Переваги:
Великий вибір кольорів.
Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - поролон первинний.
Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.
ЧТО БЫ ПОЛУЧИТЬ БОЛЕЕ ПОДРОБНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ ИЛИ ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ ОБРАЩАЙТЕСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Выберите данную модель или нажмите на кнопку
Что бы ознакомиться со всеми предложениями нашей компании
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 14.664 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Об`єм | 0.564 м³ |
| Ширина | 2500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 890 ₴


