
Мат дитячий гімнастичний складний з 3 частин 300х100х10 см ПВХ змінний чохол для дому, шкіл дитячих садочків
6 475 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-11139
Характеристики:
- Розмір - 300*100*10 см
- Розмір однієї частини - 100*100*10 см
- Колір - різнокольоровий (в асортименті)
- Матеріал - ПВХ 650г/кв.м
- Наповнювач - пінополіуретан, щільністю 47 кг/м3
- Вид занять - розвивальний, навчальний, ігровий
- Переваги - міцний, м'який, має знімний чохол, легко миється і чиститься
- Є люверси для відведення повітря.
Дитячі мати здатні забезпечити безпеку Вашої дитини під час гри, танців, гімнастики, а також будь-яких інших фізичних занять на підлозі.
Саме щільний наповнювач, який знаходиться всередині чохла з ПВХ відмінно пом'якшує удар і виконує захисну функцію від травм і ударів.
Мати рекомендується використовувати в сухих провітрюваних приміщеннях. Використання на відкритому повітрі не бажано і допустимо тільки в суху погоду. Заборонено мочити виріб і залишати його мокрим після очищення, оскільки це значно скоротить термін служби виробу.
Переваги:
-
Сам чохол приємний на дотик і легко піддається очищенню. За необхідності його досить просто протерти вологою серветкою, а для видалення стійких забруднень можна застосовувати звичайні побутові мийні засоби. Після чого в обов'язковому порядку - виріб витерти насухо.
-
В асортименті гімнастичних матів є два варіанти товщини 5 і 10 см.
-
Також доступні різні колірні рішення. Можна вибрати як варіант із наявності, так і індивідуальний колір із палітри.
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Виготовляємо м'які мати для індивідуальних проєктів, згідно з Вашими розмірами.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 300 см |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Особливості | Знімний чохол, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 6 475 ₴


