Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 см |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Особливості | Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴


