Сухий басейн з кульками в комплекті 200 шт блакитного кольору 100 х 40 см трикотаж
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Сухий басейн з різнокольоровими кульками 200 шт
🔸Всі наші басейни гипоаллергены, так як ми використовуємо тільки натуральні тканини! Ніякої синтетики.🔸При виготовленні басейнів ми використовуємо велюр.
🔸Всі басейни виконані з польського поролону для дитячих меблів.
🔸Використання різних видів тканини дає нам можливість мати в асортименті величезну різноманітність забарвлень.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ ТА ЗБЕРІГАННІ
🔸У нас ви можете вибрати розмір басейну,який підійде саме вам.
🔸При зберіганні наші басейни дуже компактні і не займають багато місці.
🔸Всі чохли знімні, що дуже зручно для прання.
🔸Ми пропонуємо вам придбати спеціальний чохол для зберігання.
ЧОХОЛ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ +180 ГРН
РОЗВИТОК ВАШОГО МАЛЮКА
Сухі басейни дуже корисні, вони сприяють фізичному і интелектуальному розвитку вашого малюка:
🔸м'який точковий масаж,
🔸розвиток дрібної моторики,
🔸зміцнення серцево-судинної системи,
🔸зміцнення опорно-рухового арпарата,
🔸зміцнення центральної нервової системи,
🔸вивчення форм і кольорів,
🔸розвиток уяви!
Характеристики:
- Діаметр: 140 см;
- Стійкі боку і дно з антиалергенного пінополіуретану;
- Висота басейну: 40 см;
- Застосовується машинне прання при 30 ° C;
Кульки найкращі!!!
Витримують до 100кг.
Товщина стінки по шву 1,3 мм до середини кульки 1мм. Без отворів. При натисканні стискаються і знову відновлюють свою форму.

Кульки покупець може вибирати будь-мікс на свій смак
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Трикотаж |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 140 см |
| Діаметр басейну | 140 |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 3 см |
| Товщина стінки | 6 см |
- Ціна: 2 210 ₴/комплект










