Підставка для підвісного крісла гамака з метала до 250 кг чорного кольору 220 х 120 см
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Підвісне крісло-гойдалка стане прикрасою вашого саду або веранди! Його можна використовувати і в приміщенні, і на вулиці. Вони не бояться ні сонця, ні вологи. Розраховані на вагу людини до 250 кг і зростом до 2-х метрів. Ви можете придбати у нас гойдалки як з підставки і поставити в зручному місці.
Підставка для гойдалки продається окремо.

Характеристики:
- Діаметр кільця: 120 см
-
Матеріал: метал
-
Навантаження від 150 до 250 кг
*В залежності від налаштувань монітору, відтінок може незначно відрізнятися.
| Вага підставки | 20 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Висота | 220 см |
| Діаметр підстави | 120 см |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна - виробник товару | Україна |
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Каркас (стійка) | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 220 х 120 см |
| Тип гойдалки | Одномісна розкладна |
- Ціна: 2 500 ₴







