
Тенісний стіл для приміщень Light Compact M16 синього або зеленого кольору, Тенісний стіл для будинку
10 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: Gk-4
Розміри тенісного столу:
в розкладеному положенні:
- довжина 274 см, ширина 152,5 см, висота 76 см;
у складеному положенні:
- довжина 60 см, ширина 152,5 см, висота 167 див.
Вага: 66 кг
В комплект входить: Сітка
Зовнішні опорні ноги забезпечені регулювальним механізмом висоти, що дозволяє коректувати нерівності підлоги в межах до +15 мм.
Тенісний стіл для приміщень Light Compact M16 синього або зеленого кольору, Тенісний стіл для будинку
Тенісний стіл для закритих приміщень.
-
В якості матеріалу для ігрової поверхні використовується спеціально оброблена деревостружкова плита (ДСП) товщиною 16 мм
-
На ДСП нанесено спеціальне покриття антивідблиску пластикове покриття синього або зеленого кольору.
-
Тенісний стіл базується на компактній зручному візку, виготовленої з металевого трубчастого профілю діаметром 25 мм з поліефірним покриттям.
-
Конструкція столу дозволяє тренуватися в поодинці.
-
Стіл легко переміщається на 4-х здвоєних колесах діаметром 107 мм, 2 колеса маневрені.

ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSI-sport |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 66 |
| Матеріал плити ігрового поля | високощільна ЛДСП |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 274 см х 152.5 см х 76 см |
| Розмір стола в складеному положенні | довжина 60 см, ширина 152,5 см, висота 167 см. |
| Сітка | Да |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
| Колір | синій або зелений |
- Ціна: 10 200 ₴






