
Тенісний стіл для приміщень «Фенікс» Basic Sport M19 чорний колір, Тенісний стіл для будинку, Стіл для тенісу
11 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20102
Розміри тенісного столу:
-
в розкладеному положенні:
-довжина 274 см, ширина 152,5 см, висота 76 см;
-
у складеному положенні:
-довжина 140 см, ширина 153 см, висота 11 див.
Розмір приміщення для тенісного столу зі стандартними габаритами:
- Мінімальний: 6 х 4,5 м
- Оптимальний: 8 х 4,5 м
Вага: 82 кг
В комплект входять: 2 ракетки, три кульки, сітка
Наразі Безкоштовна доставка не діє але подарунок входить в комплектацію
Основні характеристики:
-
Висока міцність, зносостійкість, сталь високої марки;
- Для підсилення по всьому периметру стіл обладнаний металевим каркасом;
- Є регулювання висоти ніжок до 3 см;
- Найбільш рівномірний відскік м'яча (20-25 см);
- Модель відповідає міжнародним вимогам настільного тенісу.
Тенісний стіл для приміщень «Фенікс» Basic Sport M19 чорний колір, Тенісний стіл для будинку, Стіл для тенісу
Тенісний стіл для приміщень «Фенікс» Basic Sport M19, ідеальна модель для гри всією сім'єю, в колі друзів.
- Стіл для тенісу стане для Вас корисним багатофункціональним обладнанням
- Дозволить організувати активний відпочинок для дітей і дорослих.
- Розвиває координацію і реакцію, при грі працюють основні групи м'язів.
Стійкість і комфортність гри на тенісному столі забезпечує:
- Захист стільниці з полімерним покриттям 20 х 30 мм
- Рама стільниці з полімерним покриттям 30 х 30 мм
- Регульована висота бічних опор дає можливість виставити рівень ігрового поля навіть на нерівній поверхні.
Ігрова поверхня столу виготовлена з Високоякісного ЛДСП 18 мм із антибліковим покриттям.
Колір ігрового поля тенісного столу: антрацит, чорний, зелений, синій.

ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Размеры теннисного стола:
-
в разложенном положении:
-длина 274 см, ширина 152,5 см, высота 76 см;
-
в сложенном положении:
-длина 140 см, ширина 153 см, высота 11 см.
Размер помещения для теннисного стола со стандартными габаритами:
- Минимальный: 6 х 4,5 м
- Оптимальный: 8 х 4,5 м
Вес: 82 кг.
В комплект входят: 2 ракетки, три шарика, сетка
Основные характеристики:
-
Высокая прочность, износостойкость, сталь высокой марки;
- Для усиления по всему периметру стол оборудован металлическим каркасом;
- Имеется регулировка высоты ножек до 3 см;
- Наиболее равномерный отскок мяча (20-25 см);
- Модель соответствует международным требованиям настольного тенниса.
Теннисный стол для помещений «Феникс» Basic Sport M19 серый цвет, Теннисный стол для дома, Стол для тенниса
Теннисный стол для помещений «Феникс» Basic Sport M19, идеальная модель для игры всей семьей, в кругу друзей.
- Стол для тенниса станет для Вас полезным многофункциональным оборудованием
- Позволит организовать активный отдых для детей и взрослых.
- Развивает координацию и реакцию, при игре работают основные группы мышц.
Устойчивость и комфортность игры на теннисном столе обеспечивает:
- Защита столешницы с полимерным покрытием 20 х 30 мм
- Рама столешницы с полимерным покрытием 30 х 30 мм
- Регулируемая высота боковых опор дает возможность выставить уровень игрового поля даже на неровной поверхности.
Игровая поверхность стола изготовлена из Высокоплотного ЛДСП 18 мм с антибликовым покрытием.
Цвет игрового поля теннисного стола: антрацит, черный, зеленый, синий.

ЧТО БЫ ПОЛУЧИТЬ БОЛЕЕ ПОДРОБНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ ИЛИ ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ ОБРАЩАЙТЕСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Любитель |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82 |
| Захист ігрового поля | Захист стільниці з полімерним покриттям 20х30 мм |
| Каркас | прямокутний сталевий профіль 30 мм х 30 мм |
| Матеріал стільниці | високощільне ЛДСП |
| М'ячики для настільного тенісу | 3 шт |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 274 см х 152.5 см х 76 см |
| Розміщення | для закритих приміщень |
| Ракетки для настільного тенісу | 2 шт. |
| Сітка | Да |
- Ціна: 11 500 ₴




