
Тенісний стіл для приміщень «Фенекс» Basic Sport M16 сірий колір, Тенісний стіл для дому, стіл для тенісу
11 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20093
Розміри тенісного столу:
-
Розмір (міжнародний стандарт):
- довжина 274 см, ширина 152,5 см, висота 76 см;
- Розмір у складеному вигляді:
- довжина 140 см, ширина 153 см, висота 11 см
Розмір приміщення для тенісного столу зі стандартними габаритами:
- Мінімальний: 6 х 4,5 м
- Оптимальний: 8 х 4,5 м
Вага: 75 кг.
До комплекту входять: 2 ракетки, три кульки, сітка
Наразі Безкоштовна доставка не діє але подарунок входить в комплектацію
Основні характеристики:
-
Висока міцність, зносостійкість, сталь високої марки;
- Для посилення по всьому периметру стіл обладнаний металевим каркасом;
- Є регулювання висоти ніжок до 3 см;
- Найрівномірніший відскок м'яча (20-25 см);
- Модель відповідає міжнародним вимогам настільного тенісу.
Тенісний стіл для приміщень «Фенекс» Basic Sport M16 сірий колір, Тенісний стіл для дому, Стіл для тенісу
Тенісний стіл для приміщень «Фенекс» Basic Sport M16, ідеальна модель для гри всією сім'єю, у колі друзів.
- Стіл для тенісу стане для Вас корисним багатофункціональним обладнанням
- Дасть змогу організувати активний відпочинок для дітей та дорослих.
- Розвиває координацію та реакцію, під час гри працюють основні групи м'язів.
Стійкість і комфортність гри на тенісному столі забезпечує:
- Захист стільниці з полімерним покриттям 20 х 30 мм
- Рама стільниці з полімерним покриттям 30 х 30 мм
- Регульована висота бічних опор дає змогу виставити рівень ігрового поля навіть на нерівній поверхні.
Ігрова поверхня столу виготовлена з Високощільного ЛДСП 16 мм з антивідблисковим покриттям.
Колір ігрового поля тенісного столу: чорний, зелений, синій, антрацит

ЩО Б ПОЛУЧИТИ ШВИДКЕ ПІДРОБНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАКАЗКА ЗБЕРІГайтеся ЗА ТЕЛЕФОНА:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 |
| Захист ігрового поля | Захист стільниці з полімерним покриттям 20х30 мм |
| Каркас | прямокутний сталевий профіль 30 мм х 30 мм |
| Матеріал стільниці | високощільне ЛДСП |
| М'ячики для настільного тенісу | 3 шт |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 274 см х 152.5 см х 76 см |
| Розміщення | для закритих приміщень |
| Ракетки для настільного тенісу | 2 шт. |
| Сітка | Да |
- Ціна: 11 000 ₴




