Розміри тенісного столу:
-
в розкладеному вигляді: 206 см х 115 см х 76 см
-
у складеному вигляді: 115 см х 8,5 см х 115 см
Вага: 45 кг.
Наразі Безкоштовна доставка не діє але подарунок входить в комплектацію
Основні характеристики:
-
Колір ігрового поля: зелений, синій, антрацит, черний;
-
Ігрове поле: ЛДСП 16 мм із меламіновим покриттям (пр-во: Україна-Німеччина);
-
Захист ігрового поля з металевого профілю 30х20 мм, покриття полімерне захисту;
-
Рама сталева із металевого профілю 25х25 мм, покриття рами полімерне;
-
Бічні опори регулюються висотою до 30 мм;
-
Колеса гумові 75 мм, одна пара з фіксацією ходу;
-
Найбільш рівномірний відскок м'яча (20-25 см).
Тенісний стіл для приміщень "Фенекс" Junior синій колір, Тенісний стіл для дому, стіл для тенісу
Тенісний стіл для приміщень "Фенікс" Junior, це ідеальний стіл для молоді.
Вони годинами гратимуть, веселитисямуть і відточуватимуть свої навички гри в настільний теніс.
Стіл для настільного тенісу стане для Вас корисним багатофункціональним обладнанням:
- Дасть змогу організувати активний відпочинок для дітей та дорослих.
- Поміщається на порівняно невеликій площі.
- Допомагає розвинути координацію та реакцію, під час гри працюють основні групи м'язів.
- Класичне одностороннє складання конструкції дає змогу грати або тренуватися одному гравцеві.

ЩО Б ПОЛУЧИТИ ШВИДКЕ ПІДРОБНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАКАЗКА ЗБЕРІГайтеся ЗА ТЕЛЕФОНА:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 45 |
| Захист ігрового поля | Захист стільниці з полімерним покриттям 20х30 мм |
| Каркас | прямокутний сталевий профіль 25 мм х 25 мм |
| Колеса | 4 колеса діаметр 75 мм |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП з антивідблисковим покриттям |
| Матеріал стільниці | високощільне ЛДСП |
| М'ячики для настільного тенісу | 3 шт |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 206 см х 115 см х 76 см |
| Розміщення | для закритих приміщень |
| Ракетки для настільного тенісу | 2 шт. |
| Сітка | Да |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
- Ціна: 7 700 ₴










