Розміри тенісного столу:
-
в розкладеному вигляді: 206 см х 115 см х 76 см
-
у складеному вигляді: 115 см х 8,5 см х 115 см
Вага: 45 кг.
Наразі Безкоштовна доставка не діє але подарунок входить в комплектацію
Основні характеристики:
-
Колір ігрового поля: зелений, синій, антрацит, черний;
-
Ігрове поле: ЛДСП 16 мм із меламіновим покриттям (пр-во: Україна-Німеччина);
-
Захист ігрового поля з металевого профілю 30х20 мм, покриття полімерне захисту;
-
Рама сталева із металевого профілю 25х25 мм, покриття рами полімерне;
-
Бічні опори регулюються висотою до 30 мм;
-
Колеса гумові 75 мм, одна пара з фіксацією ходу;
-
Найбільш рівномірний відскок м'яча (20-25 см).
Тенісний стіл "Фенекс" Start M16 для приміщень синій колір, Тенісний стіл для дому, Стіл для тенісу
Тенісний стіл для приміщень "Фенікс" Junior, це ідеальний стіл для молоді.
Вони годинами гратимуть, веселитисямуть і відточуватимуть свої навички гри в настільний теніс.
Стіл для настільного тенісу стане для Вас корисним багатофункціональним обладнанням:
- Дасть змогу організувати активний відпочинок для дітей та дорослих.
- Поміщається на порівняно невеликій площі.
- Допомагає розвинути координацію та реакцію, під час гри працюють основні групи м'язів.
- Класичне одностороннє складання конструкції дає змогу грати або тренуватися одному гравцеві.

ЩО Б ПОЛУЧИТИ ШВИДКЕ ПІДРОБНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАКАЗКА ЗБЕРІГайтеся ЗА ТЕЛЕФОНА:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція, Наявність коліщаток |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 45 |
| Захист ігрового поля | квадратний сталевий профіль 20 мм х 20 мм |
| Каркас | прямокутний сталевий профіль 25 мм х 25 мм |
| Матеріал стільниці | ДСП з антивідблисковим покриттям |
| М'ячики для настільного тенісу | 3 шт |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 206 см х 115 см х 76 см |
| Розміщення | для закритих приміщень |
| Ракетки для настільного тенісу | 2 шт. |
| Сітка | Да |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
- Ціна: 7 700 ₴










