Розмір приміщення для тенісного столу зі стандартними габаритами:
- Мінімальний: 6 х 4,5 м
- Оптимальний: 8 х 4,5 м
Розміри тенісного столу:
- в розкладеному положенні:
- довжина 274 см, ширина 152,5 см, висота 76 см;
- у складеному положенні:
- довжина 140 см, ширина 153 см, висота 10 см.
Вага: 67 кг
В комплект входять: 2 ракетки, три кульки, сітка
Основні характеристики:
-
Стійкість і комфортність гри на тенісному столі забезпечує:
- Рама стільниці з полімерним покриттям 30 х 30 мм
- Без захисту стільниці
-
Колір ігрового поля тенісного столу: зелений, синій.
- Ігрова поверхня столу виготовлена з Високоякісного ЛДСП 16 мм із антибліковим покриттям, синього або зеленого кольору.
- Регульована висота бічних опор дає можливість виставити рівень ігрового поля навіть на нерівній поверхні.
Тенісний стіл для приміщень "Фенікс" Basic M16 зелений колір, Тенісний стіл для будинку, Стіл для тенісу
Тенісний стіл для приміщень «Фенікс» Basic M16, ідеальна модель для гри всією сім'єю, в колі друзів.
Стіл для тенісу стане для Вас корисним багатофункціональним обладнанням:
- Дозволить організувати активний відпочинок для дітей і дорослих.
- Розвиває координацію і реакцію, при грі працюють основні групи м'язів.

ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 68 |
| Захист ігрового поля | прямокутний сталевий профіль 20 мм х 30 мм |
| Каркас | прямокутний сталевий профіль 25 мм х 25 мм |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП з антивідблисковим покриттям |
| М'ячики для настільного тенісу | 3 шт |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 274 см х 152.5 см х 76 см |
| Розміщення | для закритих приміщень |
| Ракетки для настільного тенісу | 2 шт. |
| Сітка | Да |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
- Ціна: 11 000 ₴










