3D-нічник — картина "Каонасі (Внесені привидами)" 3DTOYSLAMP — це чудовий подарунок на будь-яке свято. Він створить яскраву та живу атмосферу в кімнаті. Світильник випромінює м'яке, приглушене світло, яке не заважатиме.
3D нічник — картина виготовлений з безпечного пластику. Не має запаху, не нагрівається
Цей нічник являє собою багатошарову експозицію, що створює дивовижне об'ємне 3D зображення під час увімкнення підсвітки. Гра світла та тіні досягаються ретельним пропрацюванням найдрібніших деталей картини та особливим розташуванням джерела світла.
Характеристики
Колір світла: теплий жовтий, рожевий,фіолетовий, синій
Матеріал: пластик
Живлення: від мережі, від 3 батарея ААА (у комплекті не йдуть)
Розмір: 21х16 см
Потужність: 5 Вт
Комплектація: нічник — картина, USB-кабель — 1,5 м
Гарантія: 3 місяців
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТИТЬ ВРЕДНИХ РЕЧЕЙ!
НЕ НАГРЕВАЕТСЯ!
БЕЗОПАСНО ДЛЯ ДЕТЕЙ!
Уся продукція торгової марки 3DTOYSLAMP пройшла ретельну перевірку на якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴

