Сухий басейн з кульками в комплекті 200 шт червоного кольору 100 х 40 см трикотаж
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Сухий басейн з різнокольоровими кульками 200 шт
🔸Всі наші басейни гипоаллергены, так як ми використовуємо тільки натуральні тканини! Ніякої синтетики.🔸При виготовленні басейнів ми використовуємо турецький трикотаж.
🔸Всі басейни виконані з польського поролону для дитячих меблів.
🔸Використання різних видів тканини дає нам можливість мати в асортименті величезну різноманітність забарвлень.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ ТА ЗБЕРІГАННІ
🔸У нас ви можете вибрати розмір басейну,який підійде саме вам.
🔸При зберіганні наші басейни дуже компактні і не займають багато місці.
🔸Всі чохли знімні, що дуже зручно для прання.
🔸Ми пропонуємо вам придбати спеціальний чохол для зберігання.
ЧОХОЛ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ +160 ГРН
РОЗВИТОК ВАШОГО МАЛЮКА
Сухие бассейны очень полезны, они способствуют физическому и интелектуальному развитию вашего малыша:
🔸мягкий точечный массаж,
🔸развитие мелкой моторики,
🔸укрепление сердечно-сосудистой системы,
🔸укрепление опорно-двигательного арпарата,
🔸укрепление центральной нервной системы,
🔸изучение форм и цветов,
🔸развитие воображения!
Характеристики:
- Диаметр: 100 см;
- Устойчивые стороны и дно из антиаллергенного пенополиуретана;
- Высота бассейна: 40 см;
- Применима машинная стирка при 30 ° C;
Шарики лучшие!!!
Выдерживают до 100кг.
Толщина стенки по шву 1,3мм к середине шарика 1мм. Без отверстий. При нажатии сжимаются и снова восстанавливают свою форму.

Шарики покупатель может выбирать любой микс на свой вкус
ЧТО БЫ ПОЛУЧИТЬ БОЛЕЕ ПОДРОБНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ ИЛИ ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ ОБРАЩАЙТЕСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Трикотаж |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Форма | Кругла |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр басейну | 100 см |
| Об'єм | 314 л |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 3 см |
| Товщина стінки | 6 см |
- Ціна: 2 210 ₴










