
Сухий басейн з кульками в комплекті фіолетового кольору 100 х 40 см
2 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190121
Сухий басейн з кульками в комплекті фіолетового кольору 100 х 40 см
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Сухий басейн з різнокольоровими кульками 200 шт
Хто не любить плавати і пірнати в кулях?Наші сухі басейни були розроблені для самих маленьких, вони призначені не тільки для гри, але й надзвичайно корисні в сенсорній інтеграційної терапії.
Тканина трикотаж(у складі бавовна і еластан). Всі чохли знімні на блискавці, щоб було зручно прати
Характеристики:
- Діаметр: 100 см;
- Стійкі боку і дно з антиалергенного пінополіуретану;
- Висота басейну: 40 см;
- Товщина бортиків 5см
- Товщина дна: 3см.
- Застосовується машинне прання при 30 ° C;
- Приємний на дотик велюр (95% бавовна, 5% еластан).
Кульки найкращі!!!
Витримують до 100кг.
Товщина стінки по шву 1,3 мм до середини кульки 1мм. Без отворів. При натисканні стискаються і знову відновлюють свою форму.

Кульки покупець може вибирати будь-мікс на свій смак
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Трикотаж |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Форма | Кругла |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр басейну | 100 см |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 3 см |
| Товщина стінки | 5 см. |
- Ціна: 2 650 ₴


