Просте та зручне керування. Світильник має 16 кольорів світіння, які можна перемикати за допомогою пульта або легкою бавовною по корпусу, що так подобається дітям. Можна регулювати яскравість світла. Має 4 автоматичні режими.
Безпека. Граючи з нічничком, дитина не зможе поранитися, тому що "Котик із лапками" виготовлений з безпечного м'якого силікону. Йому не страшні падіння. Не має запаху, не нагрівається.
Час роботи — 12 годин. Ваш малюк зможе спати спокійно всю ніч разом із милим нічником «Котик із лапками». Світильник випромінює м'яке, приглушене світло, яке не заважатиме дитині.
Швидке заряджання. Усього 2.5 часа на зарядці та нічник знову готовий до роботи. Його можна заряджати від мережі, комп'ютера та портативного зарядного пристрою.
Милий дизайн. Світильник "Котик із лапками" — це чудовий подарунок дитині. Він створить яскраву та живу атмосферу в дитячій кімнаті та стане чудовим другом вашому малюкові.
Характеристики
Розмір: 15х12 см
Джерело живлення: акумулятор, мережа
Потужність: 0,4 Вт
Напруга: 5 В
Комплектація: нічник, пульт ДК, USB-кабель
Гарантія: 3 місяця
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТИТЬ ВРЕДНИХ РЕЧЕЙ!
НЕ НАГРІЮЄТЬСЯ!
БЕЗОПАСНЫ ДЛЯ ДЕТЕЙ!
Уся продукція торгової марки 3DTOYSLAMP пройшла ретельну перевірку на якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Потужність лампи | 0.4 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 місяці |
| Тип вимикача | Кнопка на корпусі, пульт ДК, від бавовни по нічнику |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Колір | 16 кольорів світіння, 4 автоматичні режими, регулювання яскравості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴





