
Змінна пластина для 3D світильника "Тиранозавр" 3DTOYSLAMP
231 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: s0114
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D світильники-нічники торгової марки 3D TOYSLAMP з ефектом тривимірного зображення стануть чудовим доповненням будь-якого інтер'єру.
7 різних кольорів у кожному світильнику — 7 варіантів настрою.
Режим мерехтіння - 7 кольорів змінюються автоматично.
Такий світильник буде оригінальним подарунком коханій людині, другу або дитині. Великий асортимент дає змогу вибрати 3D Світильник на будь-який смак.
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТИТЬ ВРЕДНИХ РЕЧЕЙ
НЕ НАГРІЮЄТЬСЯ
БЕЗОПАСНЫ ДЛЯ ДЕТЕЙ
Подарункове паковання!
Гарантія — 6 місяців!
Інструкція російською мовою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3DTOYSLAMP |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴



