3D СВІТІЛЬНИКИ — НІЧНИКИ торгової марки 3D TOYSLAMP з ефектом тривимірного зображення стануть чудовим доповненням будь-якого інтер'єру!!
7 різних кольорів у кожному світильнику — 7 варіантів настрою!!
Режим мерехтіння!! 7 кольорів змінюються автоматично!!
Такий світильник буде оригінальним подарунком коханій людині, другові або дитині!!!
Великий асортимент дає змогу вибрати 3D Світильник на будь-який смак!!
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТИТЬ ВІДКИХ РЕЧОВИН!!
НЕ НАГРІЮЄТЬСЯ!!!
БЕЗОПАСНЫ ДЛЯ ДЕТЕЙ!!!
Подарункове паковання!
Гарантія — 6 місяців!
Інструкція російською мовою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимикач | сенсорний, на корпусі |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | 7 кольорів світіння ( теплий білий, зелений, синій, червоний, фіолетовий, блакитний, жовтий) |
| Комплектація | корпус, акрилова пластина, шнур USB — 1.5 м, мережевий адаптер, інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 |
| Живлення | Від мережі, комп'ютера, Power Bank, прикурювача в автомобілі, 3хААА (3 мікропальчикові батарейки) |
| Споживання | 0.5 Вт/год |
| Розмір | 200х230х87 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип джерела світла | світлодіодні (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴




