
Модуль Жовтогарячий для світильника Соти 3DTOYSLAMP
154 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: soty010
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додатковий модуль (1 шт.) для сенсорного світильника "Соти" — оранжевий колір світіння. Без блока живлення.
Цей модуль не працює самостійно, а є додатковим комплектуючим світильника Соти 3DTOYSLAMP. Стільник має жовтогарячий колір світіння під час увімкнення, сам корпус у вимкненому стані білого кольору.
Унікальний геометричний мінімалістичний дизайн, який прикрасити ваш дім. Може бути розміщений у вітальні, спальні, кабінеті, ресторані, готелі тощо. Шестикутна форма дає змогу з'єднувати модулі в різні конструкції.
Ви можете придбати один раз світильник Стої з блоком живлення і, за бажання, додати до нього необмежену кількість додаткових модулів.
Також в асортименті є різнобарвні комплекти і окремі модулі білого, зеленого, червоного, синього та фіолетового кольорів світіння.
Характеристики
Розмір стільники: 100х115х18 мм;
Колір корпусу: білий;
Колір світіння: оранжевий;
Живлення: от сети;
Керування: сенсорне, від торкання;
Встановлення: настінна — на шурупи/липкі подушки;
Регулювання яскравості немає;
Гарантія: 3 місяці;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 ₴








