Дитячий силіконовий нічник-іграшка Кролик стане справжнім другом вашій дитині
Силіконовий світильник Кролик допоможе зберегти сон вашому малюкові. Він послугує чудовою прикрасою для кімнати та стане ідеальним подарунком для дитини і друзів.
16 кольорів світіння перемикаються за допомогою пульта дистанційного керування та від бавовни на нічнику. Має функцію регулювання яскравості та 4 автоматичні режими. Може працювати від акумулятора, розетки, комп'ютера, Power-банка.
Характеристики
Розмір: 160х120 мм
Джерело живлення: акумулятор, мережа
Матеріал: силікон
Цвет: білий із блакитним
Комплектація нічник, пульт ДК, USB-кабель
Гарантія: 3 місяця
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТИТЬ ВРЕДНИХ РЕЧОВИН!
НЕ НАГРІЮЄТЬСЯ!
БЕЗОПАСНЫ ДЛЯ ДЕТЕЙ!
Уся продукція торгової марки 3DTOYSLAMP пройшла ретельну перевірку на якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Нічник |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | ABS-пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на корпусі, натискання на нічник, пульт ДК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴





