-24%

Гойдалка дитяча підвісна Mickey House, гойдалка дитяча м'яка тканинна
1 250 ₴
950 ₴
- В наявності
- Код: 0002451
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гойдалка в квартиру підвісна дитяча - м'яка тканинна гойдалка, конструкція якої максимально безпечна та продумана. Всі кріплення надійні, вони добре фіксують дитину всередині гойдалки. У комплекті йдуть 2 м'які подушки - під спину та для сидіння.
Характеристики:
- Вік: Від 6 місяців до 5 років.
- Матеріали: Натуральний бук, міцний габардин, ніжна бавовна – для здоров'я вашої дитини.
- Розміри сидіння: 33х33 см, висота сидіння 23 см.
- Максимальне навантаження: До 40 кг.
- Висота кріплення: До 2.5 метрів.
Комплектація:
- 4 гладенькі дерев'яні палиці з бука (33 см).
- Сидіння з габардину.
- 2 м'які бавовняні подушки (30х30 см) з гіпоалергенним наповнювачем.
- 2 мотузки довжиною 3 метри.
- 2 карабіни та 2 гаки.
- 21 дерев'яна намистина для розвитку дрібної моторики.
- Зручна сумка для зберігання та транспортування.
Додатково можна придбати дерев'яний каркас для кріплення гойдалки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




