Віддайте золотий епоха перегонів Формула?1 з набором для складання моделі автомобіля LEGO® Ferrari F2004 і Міхаель Шумахер (11375). Створіть масштабну копію легендарного боліда, який під керуванням Міхаеля Шумахера домінував у сезоні 2004 року.
Модель Ferrari обладнана робочим кермовим керуванням, рифленими сліковими шинами та деталізованим двигуном V10, а також демонстраційною підставкою з інформацією про автомобіль і його характеристики. Мініфігурка Міхаеля Шумахера комплектується шоломом, кубком переможця та підставкою у формі подіуму з надрукованим зображенням і цитатою семиразового чемпіона світу.
Ця неймовірна демонстраційна модель стане ефектним елементом інтер'єру та чудовим подарунком на день народження або інше свято для шанувальників перегонів F1 і колекціонерів сувенірної продукції.
Відкрийте для себе лінійку динамічних наборів LEGO® F1 (продаються окремо), створених для дорослих, дітей і всієї родини.
Збирайте з розумом із застосунком LEGO Builder: збільшуйте, обертайте в 3D, відстежуйте прогрес і дотримуйтеся покрокових цифрових інструкцій. У наборі 735 деталей.
Модель Ferrari обладнана робочим кермовим керуванням, рифленими сліковими шинами та деталізованим двигуном V10, а також демонстраційною підставкою з інформацією про автомобіль і його характеристики. Мініфігурка Міхаеля Шумахера комплектується шоломом, кубком переможця та підставкою у формі подіуму з надрукованим зображенням і цитатою семиразового чемпіона світу.
Ця неймовірна демонстраційна модель стане ефектним елементом інтер'єру та чудовим подарунком на день народження або інше свято для шанувальників перегонів F1 і колекціонерів сувенірної продукції.
Відкрийте для себе лінійку динамічних наборів LEGO® F1 (продаються окремо), створених для дорослих, дітей і всієї родини.
Збирайте з розумом із застосунком LEGO Builder: збільшуйте, обертайте в 3D, відстежуйте прогрес і дотримуйтеся покрокових цифрових інструкцій. У наборі 735 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11375 |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 26,2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 7,05 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38,2 мм |
| Штрихкод | 5702018063583 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 947 ₴