Конструктор LEGO® DUPLO® Пеппа Трактор і ринок 18 деталей (10468)
1 066 ₴
- В наявності
- Код: 10468
Конструктор LEGO® DUPLO® Пеппа Трактор і ринок 18 деталей (10468)В наявності
1 066 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможіть малюкам розвивати творчі здібності за допомогою конструктора Пеппа Трактор і ринок (10468). Діти від 2 років занурюються в уявну гру, імітуючи роботу фермерського магазину та заповнюючи його кубиками LEGO® DUPLO®, прикрашеними картинками продуктів, які можна продавати. Ця іграшка для сюжетних ігор містить фігурки Поні Педро та Пеппи, червоний трактор, яким можна керувати, а також кубики у формі моркви, кавуна та баночки з варенням.
Ця навчальна іграшка для малюків відкриває безліч можливостей для розвитку. Спостерігаючи та імітуючи сцени із серіалу, діти можуть поліпшити когнітивні навички, як-от розв'язання проблем і пам'ять. Маленькі будівельники використовують свої навички дрібної моторики, щоб зібрати трактор і побудувати прилавок. Набір має меню, прикрашене кавуном, морквою й баночками з варенням. Малюки можуть практикувати розпізнавання цифр і їх поєднання, щоб знайти відповідний прикрашений кубик. Набір містить 18 деталей.
Ця навчальна іграшка для малюків відкриває безліч можливостей для розвитку. Спостерігаючи та імітуючи сцени із серіалу, діти можуть поліпшити когнітивні навички, як-от розв'язання проблем і пам'ять. Маленькі будівельники використовують свої навички дрібної моторики, щоб зібрати трактор і побудувати прилавок. Набір має меню, прикрашене кавуном, морквою й баночками з варенням. Малюки можуть практикувати розпізнавання цифр і їх поєднання, щоб знайти відповідний прикрашений кубик. Набір містить 18 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10468 |
| Вага | 0.37 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 18 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO Peppa Pig |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702018056493 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴