Конструктор LEGO DUPLO Disney Полутний будинок з Мінні та Плуто 87 деталей (10465)
2 749 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10465
Конструктор LEGO DUPLO Disney Полутний будинок з Мінні та Плуто 87 деталей (10465)Немає в наявності
2 749 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarДіти від 2 років приєднуються до улюблених персонажів Disney, виконуючи веселі завдання з конструктором «Мікі Маус: Полунний будинок із Мінні та Плуто» (10465). Цей ігровий набір містить двоповерховий будинок із гіркою, творчу кімнату, сад із готелем для комах, столи та стільці, а також спеціальні дверцята для Плуто. До набору входять персонажі LEGO | Disney: Мікі Маус, Мінні Маус і Плуто, а також кубик із зображенням комп'ютера Тудлз.
Гра починається з того, що малюки обертають Mousekedoer, щоб визначити, чи будуть персонажі годувати Плуто, копати город, малювати картину або грати на гірці. Або ж вони можуть насолоджуватися вільною грою, досліджуючи всі можливості цього конструктора. Діти можуть уявити, як вирощують полуницю або готують джем на сніданок. Ця будівельна іграшка Disney допомагає розвивати дрібну моторику, коли малюки вкладають інструменти в руки персонажів. Розвивальний конструктор для малюків також допомагає маленьким хлопчикам і дівчаткам вчитися піклуватися про інших, коли вони годують Плуто або готують сніданок для своїх друзів. Набір містить 87 деталей.
Гра починається з того, що малюки обертають Mousekedoer, щоб визначити, чи будуть персонажі годувати Плуто, копати город, малювати картину або грати на гірці. Або ж вони можуть насолоджуватися вільною грою, досліджуючи всі можливості цього конструктора. Діти можуть уявити, як вирощують полуницю або готують джем на сніданок. Ця будівельна іграшка Disney допомагає розвивати дрібну моторику, коли малюки вкладають інструменти в руки персонажів. Розвивальний конструктор для малюків також допомагає маленьким хлопчикам і дівчаткам вчитися піклуватися про інших, коли вони годують Плуто або готують сніданок для своїх друзів. Набір містить 87 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10465 |
| Вага | 1.37 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Висота | 46 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 87 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702018056363 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴