Конструктор LEGO DUPLO Динозавр Spidey-Rex проти Зеленого Гобліна 25 деталей (10463)
1 066 ₴
- В наявності
- Код: 10463
Конструктор LEGO DUPLO Динозавр Spidey-Rex проти Зеленого Гобліна 25 деталей (10463)В наявності
1 066 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Принесіть в ігрові кімнати пригоди Спайді та його неймовірних друзів за допомогою конструктора LEGO® DUPLO® │ Marvel «Динозавр Spidey-Rex проти Зеленого Гобліна» (10463). Малюки зможуть відтворювати сцени зі свого улюбленого телешоу, допомагаючи Spidey-Rex захистити скарб і врятувати положення.
Цей подарунок для хлопчиків і дівчаток від 2 років наповнений можливостями для активної гри. До набору входять два персонажі: іграшка LEGO® DUPLO® Spidey T. rex з відкривною пащею, а також фігурка LEGO® DUPLO® Зеленого Гобліна на літальному апараті. Малюки розвивають дрібну моторику, збираючи арку та відчиняючи двері в скарбницю. Також у наборі є валун, який Spidey-Rex може кинути у свого ворога за допомогою хвоста.
Цей будівельний набір для дітей від 2 років стимулює творче навчання, даючи змогу малюкам розігрувати сцени із серіалу або придумувати власні битви. Гра також сприяє розвитку соціальних і емоційних навичок через розігрування історій про добро та зло. Набір складається з 25 деталей.
Цей подарунок для хлопчиків і дівчаток від 2 років наповнений можливостями для активної гри. До набору входять два персонажі: іграшка LEGO® DUPLO® Spidey T. rex з відкривною пащею, а також фігурка LEGO® DUPLO® Зеленого Гобліна на літальному апараті. Малюки розвивають дрібну моторику, збираючи арку та відчиняючи двері в скарбницю. Також у наборі є валун, який Spidey-Rex може кинути у свого ворога за допомогою хвоста.
Цей будівельний набір для дітей від 2 років стимулює творче навчання, даючи змогу малюкам розігрувати сцени із серіалу або придумувати власні битви. Гра також сприяє розвитку соціальних і емоційних навичок через розігрування історій про добро та зло. Набір складається з 25 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10463 |
| Вага | 0.47 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 25 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702018056349 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴