Конструктор LEGO Minecraft Битва за Візер 494 Деталі (21590)
3 574 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21590
Конструктор LEGO Minecraft Битва за Візер 494 Деталі (21590)Немає в наявності
3 574 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarПеренесіть гравців Minecraft® у світ нескінченних ігрових можливостей із набором для конструювання «Битва з Візером» (21590) для хлопчиків і дівчаток від 8 років. Діти приєднуються до Багряного Воїна, який бореться з двома візер-скелетами та іншими мобами в вибуховому примиканні посеред спотвореного лісового біома.
Цей динамічний набір з автентичними деталями Minecraft містить ігрових персонажів: Багряного Воїна, двох візер-скелетів, страйдера, магмового куба та збірного боса Візеру. Портал у Нижній світ і святилища з верстатом і прихованим Візером, якого можна викликати за допомогою вибуху, оживляють гру.
Діти насолоджуються творчою грою: борються з ворогами, катаються на страйдері та беруть участь у епічних пригодах. Це чудовий геймерський подарунок для шанувальників Minecraft, будівельників LEGO та шанувальників іграшок за мотивами відеоігор.
Друзі та сім'я можуть об'єднатися в режимі «Збираємо разом» в застосунку LEGO Builder — кожен може зібрати частину набору на своєму пристрої.
У наборі 494 деталі.
Цей динамічний набір з автентичними деталями Minecraft містить ігрових персонажів: Багряного Воїна, двох візер-скелетів, страйдера, магмового куба та збірного боса Візеру. Портал у Нижній світ і святилища з верстатом і прихованим Візером, якого можна викликати за допомогою вибуху, оживляють гру.
Діти насолоджуються творчою грою: борються з ворогами, катаються на страйдері та беруть участь у епічних пригодах. Це чудовий геймерський подарунок для шанувальників Minecraft, будівельників LEGO та шанувальників іграшок за мотивами відеоігор.
Друзі та сім'я можуть об'єднатися в режимі «Збираємо разом» в застосунку LEGO Builder — кожен може зібрати частину набору на своєму пристрої.
У наборі 494 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21590 |
| Вага | 0.86 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 494 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702018055991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 574 ₴