Закладіть основу для захопливих будівельних пригод із мінінабором LEGO® City «Автомобілі — Будівельний навантажувач» (60483) для дітей від 5 років. Ця компактна, проста в складанні іграшкова машина пропонує юним будівельникам веселе знайомство зі світом LEGO City. Деталі містять гумові шини, кабіну водія, ківш фронтального навантажувача й екскаватор із гаком. До набору входить мініфігурка будівельника-початківця, яка ідеально поміщається в кабіні водія, даючи змогу грати в сюжетні ігри годинами.
Ця іграшкова будівельна машина, що входить до колекції LEGO City Автомобілі, ідеально підходить для маленьких дітей і стане чудовим сюрпризом або подарунком на день народження для хлопчиків, дівчаток і дітей, які люблять будівельну техніку та творчі гри. Поєднуйте її з іншими наборами LEGO City (продаються окремо) для ще більшого задоволення.
З цим набором LEGO City Автомобілі діти можуть насолоджуватися інтуїтивною конструкцією в застосунку LEGO Builder, збільшуючи та обертаючи моделі за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігаючи та відстежуючи прогрес. Набір містить 61 деталь.
Ця іграшкова будівельна машина, що входить до колекції LEGO City Автомобілі, ідеально підходить для маленьких дітей і стане чудовим сюрпризом або подарунком на день народження для хлопчиків, дівчаток і дітей, які люблять будівельну техніку та творчі гри. Поєднуйте її з іншими наборами LEGO City (продаються окремо) для ще більшого задоволення.
З цим набором LEGO City Автомобілі діти можуть насолоджуватися інтуїтивною конструкцією в застосунку LEGO Builder, збільшуючи та обертаючи моделі за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігаючи та відстежуючи прогрес. Набір містить 61 деталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60483 |
| Вага | 0.12 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 9 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 61 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 12 мм |
| Штрихкод | 5702018031889 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴






