Почніть жваве погоня супергероїв з конструктором «Людина-павук vs. Примарний перегонник на мотоциклі» (76335) для хлопчиків і дівчаток віком від 6 років. Набір для конструювання LEGO®? Marvel з бойовим мотоциклом і 2 динамічними мініфігурками Людини-павука та Примарного перегонника розпалює дитячу уяву та спонукає до активної гри.
Мініфігурка Примарного перегонника виготовлена як скелет із полум'ям, що виривається з його рук і голови. Легендарний мотоцикл персонажа обладнаний 2 вогненними вихлопними трубами та 2 вбудованими шиповими шутерами. Павутина мініфігурки Людини-павука кріпиться до мотоцикла, відкриваючи безмежні можливості для сюжетних ігор, у яких герої борються на цьому потужному транспортному засобі та поруч із ним.
Цей набір для конструювання стане чудовим подарунком на день народження для юних супергероїв, будівельників LEGO і шанувальників колекційних товарів, які посвячені Людину-павуку. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть збирати впевненіше: масштабувати, обертати моделі на 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір для конструювання містить 72 деталі.
Мініфігурка Примарного перегонника виготовлена як скелет із полум'ям, що виривається з його рук і голови. Легендарний мотоцикл персонажа обладнаний 2 вогненними вихлопними трубами та 2 вбудованими шиповими шутерами. Павутина мініфігурки Людини-павука кріпиться до мотоцикла, відкриваючи безмежні можливості для сюжетних ігор, у яких герої борються на цьому потужному транспортному засобі та поруч із ним.
Цей набір для конструювання стане чудовим подарунком на день народження для юних супергероїв, будівельників LEGO і шанувальників колекційних товарів, які посвячені Людину-павуку. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть збирати впевненіше: масштабувати, обертати моделі на 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір для конструювання містить 72 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76335 |
| Вага | 0.1 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 72 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Super Heroes Marvel |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702018063187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴









