Надихайте дітей на ігри-покупки з набором «Круглобовий магазин у Хартлейк-Сіті» (42680). Дівчата та хлопчики віком від 5 років зможуть вигадувати власні веселі історії з цим деталізованим набором іграшкового магазину. Реалістичні елементи містять полиці з продуктами, візок для покупок, кошик, пункт приймання вторсирання та касовий апарат.
Цей веселий набір містить мінілялечок Отом і Зака, іграшкового собаку й безліч іграшкових продуктів, які покупці можуть придбати. Тут є хліб, пончики, сік, молоко, коробки з локшиною, жувальна гумка, бутерброд, яблуко, банан, полуниця, вишня, морква, попкорн, рослина й багато іншого.
Набір стане чудовим подарунком для дівчаток і хлопчиків, які люблять сюжетні ігри про покупки. За допомогою програми LEGO® Builder діти зможуть насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим процесом збирання: збільшувати та обертати моделі за допомогою 3D-інструкцій, зберігати набори та відстежувати свій прогрес. Набір містить 176 деталей.
Цей веселий набір містить мінілялечок Отом і Зака, іграшкового собаку й безліч іграшкових продуктів, які покупці можуть придбати. Тут є хліб, пончики, сік, молоко, коробки з локшиною, жувальна гумка, бутерброд, яблуко, банан, полуниця, вишня, морква, попкорн, рослина й багато іншого.
Набір стане чудовим подарунком для дівчаток і хлопчиків, які люблять сюжетні ігри про покупки. За допомогою програми LEGO® Builder діти зможуть насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим процесом збирання: збільшувати та обертати моделі за допомогою 3D-інструкцій, зберігати набори та відстежувати свій прогрес. Набір містить 176 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42680 |
| Вага | 0.29 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 176 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 5702018054918 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴







