Дозвольте маленьким шанувальникам тварин дати волю своїй уяві з іграшкою LEGO® Friends «Фургон з аксесуарами для вихованців» (42678) для дітей. Дівчата та хлопчики від 6 років зможуть створювати захопливі пригоди, завантажуючи фургон, демонструючи аксесуари та влаштовуючи показ мод для хатніх улюбленців.
Цей деталізований набір для конструювання заохочує вільну гру з 2 мінілялечками, фігурками кошеня, собаки та жаби, а також милими аксесуарами для вихованців. Набір наповнений веселими моментами — помилуйтеся фургоном у формі мопса та подивіться, як він виляє хвостом під час руху! Проявіть креативність, допомагаючи вихованцям приміряти різні головні убори, включно з дощовим капелюхом, ковбойським капелюхом, циліндром і вінком із квітів. Зверніть увагу на чарівний талісман у формі кісточки, а потім завантажте фургон аксесуарами, щоб бути готовими до наступної пригоди.
Цей набір стане чудовим подарунком для дівчаток і хлопчиків, які люблять хатніх тварин і мопсів. З застосунком LEGO Builder діти зможуть насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим процесом конструювання: збільшувати та обертати моделі за допомогою 3D-інструкцій, зберігати набори та відстежувати свій прогрес. Набір містить 237 деталей.
Цей деталізований набір для конструювання заохочує вільну гру з 2 мінілялечками, фігурками кошеня, собаки та жаби, а також милими аксесуарами для вихованців. Набір наповнений веселими моментами — помилуйтеся фургоном у формі мопса та подивіться, як він виляє хвостом під час руху! Проявіть креативність, допомагаючи вихованцям приміряти різні головні убори, включно з дощовим капелюхом, ковбойським капелюхом, циліндром і вінком із квітів. Зверніть увагу на чарівний талісман у формі кісточки, а потім завантажте фургон аксесуарами, щоб бути готовими до наступної пригоди.
Цей набір стане чудовим подарунком для дівчаток і хлопчиків, які люблять хатніх тварин і мопсів. З застосунком LEGO Builder діти зможуть насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим процесом конструювання: збільшувати та обертати моделі за допомогою 3D-інструкцій, зберігати набори та відстежувати свій прогрес. Набір містить 237 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42678 |
| Вага | 0.35 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 237 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018054895 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴





