Досягайте максимального рівня милоти з цим дитячим конструктором LEGO® Star WarsTM Дроїд-астромеханік BB-8 з обертовою головою. Використовуйте кубики LEGO, щоб відтворити автентичні деталі легендарного дроїда, як у фільмі «Зоряні війни: Пробудження сили». Пересувайте BB-8 рівною поверхнею, щоб його голова оберталася в будь-якому напрямку. Відкрийте люк на корпусі BB-8, щоб побачити «факел», подібний до того, яким він показав Фінну «палець вгору».
Розмістіть зібрану модель поруч із інформаційною табличкою BB-8 і стандартною фігуркою LEGO BB-8, щоб створити чарівний декор у стилі «Зоряних воєн», який викличе усмішку в будь-якого фаната.
Цей набір для конструювання є чудовим подарунком для хлопчиків і дівчаток від 10 років. Вони зможуть насолоджуватися інтуїтивним складанням із застосунком LEGO Builder, збільшуючи та обертаючи зображення за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігати та відстежувати прогрес. Все це прямо в застосунку! Набір містить 569 деталей.
Розмістіть зібрану модель поруч із інформаційною табличкою BB-8 і стандартною фігуркою LEGO BB-8, щоб створити чарівний декор у стилі «Зоряних воєн», який викличе усмішку в будь-якого фаната.
Цей набір для конструювання є чудовим подарунком для хлопчиків і дівчаток від 10 років. Вони зможуть насолоджуватися інтуїтивним складанням із застосунком LEGO Builder, збільшуючи та обертаючи зображення за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігати та відстежувати прогрес. Все це прямо в застосунку! Набір містить 569 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75452 |
| Вага | 0.68 |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 569 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Star Wars TM |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702018063095 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 947 ₴





