Подаруйте дітям чудовий Бойовий комплект (75449), щоб вони могли розіграти власну версію коміра Мандалора з фільму «Зоряні війни: Війни клонів». Цей набір для конструювання містить 4 мініфігурки LEGO® Star WarsTM (2 мандалорських суперкоммандос і 2 клон-піхотники 332-го батальйона із серіалу про Асоку), мандалорський спідер, барикаду клонів-піланців і безліч аксесуарів для захопливої гри.
Активуйте бластер-шипопріл спідера та відкрийте вогонь у відповідь за допомогою шипового шутера, встановленого на барикаді. Одягніть реактивні ранці командос для повітряних атак із бластерними пістолетами. Цей конструктор чудово розвиває дитячу уяву та стане фантастичним невеликим подарунком для хлопчиків, дівчаток і всіх шанувальників «Зоряних воєн» від 6 років. Зверніть увагу на інші Бойові комплекти (продаються окремо) із цієї серії для розширення можливостей гри.
З застосунком LEGO® Builder діти можуть збирати моделі впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 116 деталей.
Активуйте бластер-шипопріл спідера та відкрийте вогонь у відповідь за допомогою шипового шутера, встановленого на барикаді. Одягніть реактивні ранці командос для повітряних атак із бластерними пістолетами. Цей конструктор чудово розвиває дитячу уяву та стане фантастичним невеликим подарунком для хлопчиків, дівчаток і всіх шанувальників «Зоряних воєн» від 6 років. Зверніть увагу на інші Бойові комплекти (продаються окремо) із цієї серії для розширення можливостей гри.
З застосунком LEGO® Builder діти можуть збирати моделі впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 116 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75449 |
| Вага | 0.15 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 116 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Star Wars TM |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 5702018063071 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴



