Переглядайте захопливий перший сезон серіалу «Зоряні війни: Мандалорець» і сцени на Татуїні з цим крутим набором для конструювання. Це чудовий маленький подарунок для хлопчиків і дівчаток від 6 років. До набору входять Швидкісний мотоцикл Мандалорця та фігурка Грогу у формі конструктора LEGO® (75436). Посадіть мініфігурку LEGO Мандалорця на водійське сидіння, а фігурку LEGO Грогу розмістіть поруч у прикріпленій сумці. Прикріпіть бластерну гвинтівку Мандалорця до задньої частини транспортного засобу для швидкого доступу.
Цей набір для швидкого збирання (щоб гра почалася якомога швидше) — чудовий спосіб розпалити уяву дітей, коли вони придумують власні фантастичні пригоди з легендарними персонажами «Зоряних воєн».
З застосунком LEGO Builder діти можуть збирати модель впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 58 деталей.
Цей набір для швидкого збирання (щоб гра почалася якомога швидше) — чудовий спосіб розпалити уяву дітей, коли вони придумують власні фантастичні пригоди з легендарними персонажами «Зоряних воєн».
З застосунком LEGO Builder діти можуть збирати модель впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 58 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75436 |
| Вага | 0.08 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 58 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Star Wars TM |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702018062951 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴




