Шанувальникам будівельних іграшок сподобається набір для збирання моделі LEGO® City «Бетономішалка» (60478) для дітей від 7 років. Цей деталізований бетонозавз на 8 гумових колесах обладнаний великим барабаном із гвинтовою системою Архімеда. Діти можуть обертати ручку, щоб змішувати та виливати цемент LEGO через регульований жолоб, як під час заливання справжнього цементу. Ця велика іграшкова вантажівка також має кабіну водія, яка нахиляється для доступу до двигуна. Серед аксесуарів: тачка, дорожній знак і 2 бар'єри, а також мініфігурки водія, будівельника й архітектора для творчої гри.
Ця дитяча модель будівельної вантажівки LEGO City стане чудовим подарунком на день народження або свято для 7-річних хлопчиків і дівчаток, які люблять будівельну техніку. Додайте цей набір до інших із серії LEGO City (продаються окремо), щоб розіграти ще більше пригод.
Діти можуть насолоджуватися інтуїтивною збіркою цього іграшкового набору транспортних засобів із застосунком LEGO Builder, збільшуючи та обертаючи моделі за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігаючи та відстежуючи прогрес. Набір містить 371 деталь.
Ця дитяча модель будівельної вантажівки LEGO City стане чудовим подарунком на день народження або свято для 7-річних хлопчиків і дівчаток, які люблять будівельну техніку. Додайте цей набір до інших із серії LEGO City (продаються окремо), щоб розіграти ще більше пригод.
Діти можуть насолоджуватися інтуїтивною збіркою цього іграшкового набору транспортних засобів із застосунком LEGO Builder, збільшуючи та обертаючи моделі за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігаючи та відстежуючи прогрес. Набір містить 371 деталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60478 |
| Вага | 0.57 |
| Вік | 7+ |
| Вік дітей до, років | 9 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 371 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702018056790 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198 ₴






