Насолоджуйтеся епічною грою з цим перегоновим автомобілем на витривалість із динозавровою тематикою для дітей від 11 років. Наповнений захопливими деталями, набір LEGO® Technic «Автомобіль Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing» (42224) створений для хлопчиків і дівчаток, які люблять динамічні ігри.
Діти можуть керувати автомобілем за допомогою ручки зверху, а також перевірити роботу підвіски на всіх 4 колесах, задній привод із диференціалом, 6-циліндровий опозитний двигун із правильним порядком запалювання, двері та багажник, а також синхронізовані пневматичні домкрати. Завдяки яскравому оформленню в стилі тиранозавра ця модель має дивовижний вигляд як під час демонстрації, так і на перегоновій трасі.
Набір стане чудовим подарунком для шанувальників динозаврів і автоаматорів. Набори серії LEGO® Technic рухомі та обладнані справжніми механізмами, які знайомлять юних будівельників LEGO зі світом інженерії доступним і наочним способом. З застосунком LEGO Builder діти можуть збирати моделі впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 1313 деталей.
Діти можуть керувати автомобілем за допомогою ручки зверху, а також перевірити роботу підвіски на всіх 4 колесах, задній привод із диференціалом, 6-циліндровий опозитний двигун із правильним порядком запалювання, двері та багажник, а також синхронізовані пневматичні домкрати. Завдяки яскравому оформленню в стилі тиранозавра ця модель має дивовижний вигляд як під час демонстрації, так і на перегоновій трасі.
Набір стане чудовим подарунком для шанувальників динозаврів і автоаматорів. Набори серії LEGO® Technic рухомі та обладнані справжніми механізмами, які знайомлять юних будівельників LEGO зі світом інженерії доступним і наочним способом. З застосунком LEGO Builder діти можуть збирати моделі впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 1313 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42224 |
| Вага | 1.82 |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 13 |
| Вікова група | 11+ |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 1313 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 46 мм |
| Штрихкод | 5702018067062 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴




