Конструктор LEGO Minecraft Підземелля зомбі 284 Деталі (21587)
1 627 ₴
- В наявності
- Код: 21587
Конструктор LEGO Minecraft Підземелля зомбі 284 Деталі (21587)В наявності
1 627 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бийтеся з ордою зомбі Minecraft® з набором для конструювання LEGO® Minecraft Підземелля зомбі (21587) для хлопчиків і дівчаток віком від 8 років. Діти відходять у підземелля зомбі, наповнене персонажами Minecraft, автентичним геймерським декором, а також веселими функціями та аксесуарами.
Дія гри відбувається в пустельному біомі Minecraft. У підземелля на вас чекає Мандрівник пустоші, озброєний алмазним облямівкою, булавою і бронею з незериту, Слизень і 3 зомбі, один із яких має чарівні легінси та золотий меч, а інший — алмазний шолом. Серед інтерактивних функцій — обертова камера, що розвиває зомбі, і рухомий елемент, що запускає обвал каменів. Інші аксесуари, що надихають на творчу гру, містять верстат, факел і скриню з хлібом, кістками та гнилою плоттю. Цей набір стане чудовим подарунком для гравців Minecraft і шанувальників LEGO. А з застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 284 деталі.
Дія гри відбувається в пустельному біомі Minecraft. У підземелля на вас чекає Мандрівник пустоші, озброєний алмазним облямівкою, булавою і бронею з незериту, Слизень і 3 зомбі, один із яких має чарівні легінси та золотий меч, а інший — алмазний шолом. Серед інтерактивних функцій — обертова камера, що розвиває зомбі, і рухомий елемент, що запускає обвал каменів. Інші аксесуари, що надихають на творчу гру, містять верстат, факел і скриню з хлібом, кістками та гнилою плоттю. Цей набір стане чудовим подарунком для гравців Minecraft і шанувальників LEGO. А з застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 284 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21587 |
| Вага | 0.53 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 284 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702018055861 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627 ₴