Конструктор LEGO DUPLO Town 3-в-1 Будівельна техніка 22 Деталі ( 10475)
1 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10475
Конструктор LEGO DUPLO Town 3-в-1 Будівельна техніка 22 Деталі ( 10475)Немає в наявності
1 350 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarРозвивайте творчі здібності своїх малюків за допомогою набору LEGO® DUPLO® Місто 3-в-1 Будівельна техніка (10475) для дітей від 2 років. Ігровий час сповнений веселощів перебудову, адже діти поділяються на створення 6 різних варіантів іграшкових вантажівок.
З 22 кубиків цього будівельного конструктора LEGO DUPLO можна скласти 3 пари вантажівок: навантажувач з перекидним ковшем, який завантажує кубики в самоскид, екскаватор і евакуатор із поворотною стрілою або ножичний підіймач і другий евакуатор з меншим гаком для підіймання кубиків. Заохочуйте юних будівельників використовувати свою творчість, навички розв'язання проблем, наполегливість і дрібну моторику, щоб експериментувати з різними рішеннями для створення хитромудрих іграшкових вантажівок. Також у наборі є дві іграшкові фігурки будівельників, можуть малюки з їхньою допомогою керувати транспортними засобами.
Набори LEGO DUPLO Місто допомагають малюкам пізнавати світ, ремонтувати та відтворювати знайомі сцени. Набір містить 22 деталі.
З 22 кубиків цього будівельного конструктора LEGO DUPLO можна скласти 3 пари вантажівок: навантажувач з перекидним ковшем, який завантажує кубики в самоскид, екскаватор і евакуатор із поворотною стрілою або ножичний підіймач і другий евакуатор з меншим гаком для підіймання кубиків. Заохочуйте юних будівельників використовувати свою творчість, навички розв'язання проблем, наполегливість і дрібну моторику, щоб експериментувати з різними рішеннями для створення хитромудрих іграшкових вантажівок. Також у наборі є дві іграшкові фігурки будівельників, можуть малюки з їхньою допомогою керувати транспортними засобами.
Набори LEGO DUPLO Місто допомагають малюкам пізнавати світ, ремонтувати та відтворювати знайомі сцени. Набір містить 22 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10475 |
| Вага | 0.68 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 22 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO Town |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702018032022 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴