Конструктор LEGO DUPLO My First Творчі транспортні засоби 42 Деталі ( 10474)
1 066 ₴
- В наявності
- Код: 10474
Конструктор LEGO DUPLO My First Творчі транспортні засоби 42 Деталі ( 10474)В наявності
1 066 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10474 |
| Вага | 0.66 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2,5 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 42 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO My First |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702018056547 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴