Будинок для метеликів виготовлений з водостійкої фанери. Всередині знаходиться стійка для зручного розміщення метеликів.
Спереду будиночку розміщена поїлка для солодкого сиропу, збоку є отвір для спостереження.
Розміри: 24 х 12 х 18 см
Матеріал: водостійка фанера
Будинок кріпиться за допомогою кронштейна, який входить у комплект.
Кольори: червоний, лайм, нефарбований
Будиночок для метеликів виготовлений з водостійкої фанери.
Всередині знаходиться стійка для зручного розміщення метеликів
Розміри: 20х12х10см
Матеріал: фанера
Будинок кріпиться за допомогою кронштейна, який входить у комплект.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
| Призначення | Універсальна |
| Встановлення | Підлогова <unk> Підвісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴







