М'яка іграшка TY BEANIE BELLIES Корова не просто стане плюшевим другом вашого малюка, але й принесе до вашого будинку порцію радості та ніжності.
Кожна деталь корови TY BEANIE BELLIES продумана до дрібниць. М'яка шерсть приємна на дотик, яскраві чорні цятки надають іграшці унікальності, а її очі, як живі, наповнюють простір дитячою усмішкою.
TY BEANIE BELLIES Корова стане ідеальним подарунком для дитячого дня народження або іншого свята. Її ніжність і доброта підкорять серця не тільки дітей, а й дорослих.
Кожна деталь корови TY BEANIE BELLIES продумана до дрібниць. М'яка шерсть приємна на дотик, яскраві чорні цятки надають іграшці унікальності, а її очі, як живі, наповнюють простір дитячою усмішкою.
TY BEANIE BELLIES Корова стане ідеальним подарунком для дитячого дня народження або іншого свята. Її ніжність і доброта підкорять серця не тільки дітей, а й дорослих.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 41287 |
| Вага | 0.1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 94 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Серія | Beanie Bellies |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 008421412877 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴
