Подушка TY Squish-a-boos Сонечко Izzy 40 см — мила та приємна на дотик іграшка для вашої дитини!
Веселе вираження обличчя Ізі скрасить ваш день щасливою усмішкою та блискучими зеленими очима. Її можна брати у своє ліжечко, щоб засинати разом, у подорож для комфорту.
Особливості подушки:
- виготовлена з безпечних матеріалів, має екологічний наповнювач;
- можна прати в делікатному режимі;
— можна використовувати як елемент декору або як повноцінну іграшку.
Веселе вираження обличчя Ізі скрасить ваш день щасливою усмішкою та блискучими зеленими очима. Її можна брати у своє ліжечко, щоб засинати разом, у подорож для комфорту.
Особливості подушки:
- виготовлена з безпечних матеріалів, має екологічний наповнювач;
- можна прати в делікатному режимі;
— можна використовувати як елемент декору або як повноцінну іграшку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39325 |
| Вага | 0.55 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Squish a Boos |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 8421393251 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴
