Улюблена всім подушка-іграшка Хаскі від TY тепер у компактнішому розмірі. Нову версію тепер ще зручніше обіймати малюкам, адже її висота всього 20 см. Мила сіро-біла собачка сподобається дітлахам із першого погляду.
Добрий погляд і великі очі роблять іграшку не може не викликати вмикання. Хлопчики та дівчатка не захочуть випускати її з рук.
На ній зручно сидіти, можна використовувати як подушку для сну або підкладати під спину.
Кожна дитина захоче собі TY SQUISH-A-BOOS Хаскі SLUSH. Завдяки якісному наповнювачу, м'якій іграшці легко надати первинної форми. Досить просто її збити. Також подушка підходить для прання в пральній машині, тому не страшно, якщо малюк її раптом забруднить.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Добрий погляд і великі очі роблять іграшку не може не викликати вмикання. Хлопчики та дівчатка не захочуть випускати її з рук.
На ній зручно сидіти, можна використовувати як подушку для сну або підкладати під спину.
Кожна дитина захоче собі TY SQUISH-A-BOOS Хаскі SLUSH. Завдяки якісному наповнювачу, м'якій іграшці легко надати первинної форми. Досить просто її збити. Також подушка підходить для прання в пральній машині, тому не страшно, якщо малюк її раптом забруднить.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39293 |
| Вага | 0.2 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Squish a Boos |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Штрихкод | 8421392933 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 890 ₴

