М'яка іграшка TY Beanie Boos леопард COBALT — чудовий вибір для батьків, які хочуть подарувати своїм дітям не тільки іграшку, але й можливість розвивати творчі здібності та уяву. М'яка іграшка леопард має чудову якість і виготовлена з безпечних матеріалів, що гарантує її довговічність і безпеку для дітей.
Одна з головних переваг м'якої іграшки леопард — це його яскравий і оригінальний дизайн, який привертає увагу дитини та допомагає їй розвивати уяву. Леопард має м'яке та пухнасте хутро, приємне на дотик і гарний малюнок, який діти можуть розглядати та вивчати. Ця іграшка стане чудовим супутником для ігор і фантазій, і допоможе вашій дитині навчитися краще розуміти світ тварин.
М'яка іграшка TY Beanie Boos леопард COBALT може бути чудовим доповненням до інтер'єру дитячої кімнати. Вона чудово впишеться в будь-який стиль і додасть нотку затишку та тепла в кімнату вашої дитини.
Одна з головних переваг м'якої іграшки леопард — це його яскравий і оригінальний дизайн, який привертає увагу дитини та допомагає їй розвивати уяву. Леопард має м'яке та пухнасте хутро, приємне на дотик і гарний малюнок, який діти можуть розглядати та вивчати. Ця іграшка стане чудовим супутником для ігор і фантазій, і допоможе вашій дитині навчитися краще розуміти світ тварин.
М'яка іграшка TY Beanie Boos леопард COBALT може бути чудовим доповненням до інтер'єру дитячої кімнати. Вона чудово впишеться в будь-який стиль і додасть нотку затишку та тепла в кімнату вашої дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36691 |
| Вага | 0.1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Серія | Beanie Boos |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 008421366910 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 852 ₴
