М'яка іграшка TY Beanie Boos Собачка HONEYCOMB стане найкращим другом для дитини. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів, що робить її безпечною та зручною для дітей різного віку.
На першому місці, звичайно, її милий дизайн і унікальний стиль. М'який і пухнастий собачка привертає увагу дітей і дорослих одночасно. Вона має яскравий колір і має прекрасний вигляд на полиці або в ліжечку дитини.
М'яка іграшка TY Beanie Boos Собачка HONEYCOMB допомагає розвивати уяву та творчі здібності малюка. З нею можна грати в безліч різних ігор і вигадувати різні сюжети, створюючи свій власний світ і фантазії.
Іграшка стане чудовим подарунком для будь-якої дитини та наповнить її життя яскравими емоціями та враженнями!
На першому місці, звичайно, її милий дизайн і унікальний стиль. М'який і пухнастий собачка привертає увагу дітей і дорослих одночасно. Вона має яскравий колір і має прекрасний вигляд на полиці або в ліжечку дитини.
М'яка іграшка TY Beanie Boos Собачка HONEYCOMB допомагає розвивати уяву та творчі здібності малюка. З нею можна грати в безліч різних ігор і вигадувати різні сюжети, створюючи свій власний світ і фантазії.
Іграшка стане чудовим подарунком для будь-якої дитини та наповнить її життя яскравими емоціями та враженнями!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36571 |
| Вага | 0.1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Серія | Beanie Boos |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 008421365715 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 852 ₴
