М'яка іграшка-підвіска Baby Team Жираф із брязкальцем обов'язково сподобається і дівчинці, і хлопчикові від 4 місяців. За допомогою кільця іграшку швидко можна прикріпити до ліжечка або коляски та улюблена тваринка завжди буде поруч.
Жираф зроблений із різнобарвного текстилю та безпечного ABS-пластику, у нього браслети на ніжках, якими можна грати, вивчати розміри та кольори.
Підвіска допоможе малюкові розвивати координацію рухів, увагу, емоційний інтелект.
Для гри батарейки не потрібні.
Жираф зроблений із різнобарвного текстилю та безпечного ABS-пластику, у нього браслети на ніжках, якими можна грати, вивчати розміри та кольори.
Підвіска допоможе малюкові розвивати координацію рухів, увагу, емоційний інтелект.
Для гри батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Team |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8531 |
| Вага | 0.18 |
| уважність | 1 |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 4 |
| Вікова група | Від 4 місяців |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 100 |
| Координація рухів | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | пластик, картон |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Паковання | Пакет |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4824428085311 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴

