Браслет Brace — для ваших перших кроків у вуличній магії. За допомогою секретного браслета від Magic Five ви зможете здивувати знайомих, хоч би де були. Просто покажіть їм, як одна частина браслета проходить через іншу. Вчіться мистецтва ілюзій разом з Magic Five!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 13.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MF047 |
| Вага | 0.12 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 20 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4820246770200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴

