З набором Crush Your Mind ви зможете демонструвати трюки, які не підлягають логічному поясненню. Для глядача вони здаються неможливими та неймовірними. Вони ламають звичні стереотипи сприйняття реальності. Пройдіть коротке навчання від команди ілюзіоністів Magic Five і "підривайте мозок" глядачам!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 21.5 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MF041 |
| Вага | 0.36 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 10 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, гума, метал |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4820246770149 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴

