Пристрій для фокусів Magic Five Phantom Deck допоможе зробити фокус, що увійшов у топ найнесподіваніших ілюзій! Картки, що пропали, стануть ідеальним завершенням будь-якого карткового фокусу. Уявіть, як показуючи фокус, поміщаєте цілу колоду карт у маленький чорний ящик і клацанням пальців змушуєте її повністю розчинитися!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 7.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MF003 |
| Вага | 0.049 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Довжина: | 7,5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 20 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4824577430086 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴




