Сrazy Bolt — один із найсильніших ментальних фокусів світу! Просто уявіть, ви силою думки зможете скрутити металеву гайку зі звичайного болта! Усередині коробки ви знайдете відео навчання від команди Magic Five, за допомогою якого зможете придумати унікальну подачу фокуса. Зірники будуть максимально здивовані, але розгадати секрет не зможуть навіть після перевірки болта та гайки своїми руками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 2.5 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MF002 |
| Вага | 0.032 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 16 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4824577430093 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴





