Діти можуть продемонструвати свій стиль із модними наборами Polly Pocket з ляльковим одягом і аксесуарами!
Кожен набір містить 1 ляльку, 1 фігурку тварини та 15 додаткових предметів одягу й аксесуарів дивовижної тематики з крутими відтінками кольорів, як-от блискуче мерехтіння, перламутрове сяйво або напівпрозорі кольорові сплески. Юні модниці можуть зібрати їх усі, щоб підбирати та поєднувати вбрання для крутіших міксів.
Кожен модний набір продається окремо залежно від наявності. Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Кожен набір містить 1 ляльку, 1 фігурку тварини та 15 додаткових предметів одягу й аксесуарів дивовижної тематики з крутими відтінками кольорів, як-от блискуче мерехтіння, перламутрове сяйво або напівпрозорі кольорові сплески. Юні модниці можуть зібрати їх усі, щоб підбирати та поєднувати вбрання для крутіших міксів.
Кожен модний набір продається окремо залежно від наявності. Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polly Pocket |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HKV88 |
| Вага | 0.1 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 0194735109203 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴
